Tampere

Mustanlahdenkatu 26
33210 Tampere
+358 45 128 7428
info@mediaporras.com

Helsinki

Eurantie 8-10 LH 211
00550 Helsinki
+358 50 302 2731
info@mediaporras.com

Tekninen tuki

tuki@mediaporras.com
+358 45 128 7428
Tuki palvelee arkisin
klo 9–16

Myynti ja asiakasyhteydet

Noora Kumpulainen

Noora Kumpulainen
Asiakkuuspäällikkö
noora@mediaporras.com
045 664 0996

Mari Siukonen

Mari Siukonen
Viestinnän suunnittelija, Copywriter
mari@mediaporras.com
040 358 8880

Juha Siirtola

Juha Siirtola
Toimitusjohtaja
juha@mediaporras.com
050 302 2731

Luova suunnittelu

Johanna Siltanen

Johanna Siltanen
Art director
johanna@mediaporras.com
045 128 7428

Niina Salo

Niina Salo
Tuotanto AD
niina@mediaporras.com
045 128 7428

Riikka Vaahtera

Riikka Vaahtera
Valokuvaaja, Graafinen suunnittelija
riikka@mediaporras.com
040 849 4642

Ella Tuikka

Ella Tuikka
Graafinen suunnittelija
ella@mediaporras.com
045 1287 428

Inka Myllysilta

Inka Myllysilta
Graafisen suunnittelun harjoittelija
inka@mediaporras.com
050 572 1957

Kaisa Vuorela

Kaisa Vuorela
Graafinen suunnittelija, Äitiyslomalla
kaisa@mediaporras.com

Veli-Pekka Anteroinen

Veli-Pekka Anteroinen
Web Developer
veli-pekka@mediaporras.com
045 180 3898

Tiina heikkilä

Tiina heikkilä
Web Developer
tiina@mediaporras.com
050 465 5377

Henna Mäkinen

Henna Mäkinen
Web Developer
henna@mediaporras.com
045 1287 428

Ota yhteyttä!